Gniazda i łączniki elektryczne z serii Akcent marki Ospel

Osprzęt z serii Akcent charakteryzuje się prostą estetyką, w której połączono prostokątną ramkę z zaokrąglonymi bokami mechanizmów gniazd i łączników. Użytkownicy doceniają sporą głębokość ramki, łączników i mechanizmów gniazdek, która powoduje, że „gniazdko” wydaje się łatwiej dostępne niż w przypadku modeli niemal płasko licowanych z powierzchnią ściany.

Klasyczna seria Akcent to kompletny katalog rozwiązań, które dają możliwość swobodnego organizowania punktów dostępu do sieci w lokalach i budynkach oraz sterowania oświetleniem i akcesoriami dodatkowymi. Pełna funkcjonalność i design, z którym duża część użytkowników czuje się komfortowo, sprawiają, że seria Akcent od lat jest jedną z bardziej popularnych na rynku.

Ładne ramki, łączniki i gniazdka oraz ergonomiczny kształt osprzętu powoduje, że seria Akcent jest polecana także przez projektantów, architektów wnętrz i instalatorów. Produkty dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych, tj. w kolorze białym, beżowym i brązowym. Daje to możliwość dopasowania osprzętu do większości klasycznych i nowoczesnych aranżacji.

Osprzęt do sieci LAN, telefonicznych i antenowych

Dużą zaletą serii Akcent jest to, że oferuje mechanizmy gniazd do większości typów sieci, w jakie wyposażone są współczesne mieszkania i domy. W ofercie dostępne są przelotowe i końcowe gniazdka radiowo-telewizyjne, gniazda LAN, telefoniczne itp. Dzięki temu wszystkie punkty dostępu mogą być wykończone jakościowymi akcesoriami o spójnej stylistyce.

Warto też dodać, że produkty z serii Akcent to rozwiązanie, które było i cały czas jest stosowane także jako wyposażenie części wspólnych w budynkach wielorodzinnych, hotelowych czy biurowych. Dostępne są zarówno typowe łączniki schodowe z podświetleniem, jak i modele z piktogramami, które znacznie ułatwiają użytkowanie osobom, które odwiedzają dany lokal czy budynek tylko na chwilę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl