Wszechstronny Ospel Aria i jego elegancki design

Seria osprzętu elektroinstalacyjnego Aria marki Ospel to bardzo popularny osprzęt z prostymi prostokątnymi ramkami i kompaktowymi łącznikami, które znajdują zainteresowanie wielu projektantów i właścicieli nieruchomości. Osprzęt marki Ospel to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na budowie wszechstronnych punktów dostępu do sieci elektrycznej, telefonicznej, LAN, telewizyjnej i satelitarnej. Oprócz tego seria akcesoriów Ospel Aria oferuje też szereg dodatkowych urządzeń do kontrolowania oświetlenia jak różnego rodzaju łączniki w wersji pojedynczej, podwójnej i potrójnej oraz popularne ściemniacze. Seria Aria oferuje pełen zestaw łączników ze standardowymi piktogramam. Dostępne są też łączniki kontrolne z pomarańczowym podświetleniem. W katalogu urządzeń dodatkowych znajdują się też mechanizmy z regulatorami temperatury oraz elektroniczne czujniki ruchu.

Estetyka, ramki, kolorystyka i specjalna seria Prestige

Osprzęt z serii Ospel Aria cechuje elegancka neutralna estetyka. Ramki łączniki i gniazda dostępne są w kilku standardowych wersjach kolorystycznych, w tym w kolorze białym, ecru, srebrnym, matowym szarym, metalicznym czarnym i błyszczącym złotym oraz czarnym. Oprócz standardowych ramek wykonanych z tworzywa, dostępne są także ozdobne ramki Prestige wykonane ze szkła lub szczotkowanego aluminium. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala na podniesienie atrakcyjności wizualnej zastosowanego osprzętu i podkreślenie wyjątkowego charakteru poszczególnych wnętrz.

Gniazda dostępne w serii Ospel Aria

W katalogu rozwiązań oferowanych w serii Aria dostępnych jest wiele rodzajów gniazdek sieciowych. Do najpopularniejszych należą typowe pojedyncze gniazdka z uziemieniem, przesłoną torów prądowych lub łączące oba te rodzaje zabezpieczeń. Ciekawym rozwiązaniem są także pojedyncze gniazdka sieciowe z uziemieniem i zintegrowaną ładowarką USB typu A. To bardzo wygodne rozwiązanie do ładowania urządzeń mobilnych. Warto wiedzieć, że w osprzęcie serii Aria dostępne są także podwójne i potrójne gniazda sieciowe oraz mechanizmy pojedynczych bryzgoszczelnych gniazd sieciowych spełniających wytyczne standardu IP44. Oprócz typowych gniazd sieciowych można wybierać pomiędzy pojedynczymi i podwójnymi mechanizmami gniazd telefonicznych, komputerowych, głośnikowych i ekwipotencjalnych. Warto wiedzieć, że osprzęt z serii Aria można wyposażyć w dodatkowy zestaw uszczelniający, który pozwala na uzyskanie parametrów bezpieczeństwa zgodnych ze stopniem ochrony IP44 także w przypadku łączników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl