Gniazda serii Ospel AS

Seria osprzętu Ospel As to eleganckie proste i jednocześnie wąskie ramki oraz duża powierzchnia mechanizmów gniazd i łączników. Wyróżnikami produktów z tej serii są estetyka i funkcjonalność. Akcesoria dostępne są w wersjach kolorystycznych satyna light, srebro, ecru i w zawsze modnej bieli.

W katalogu dostępnych gniazd znajdują się wszystkie mechanizmy stosowane we współczesnych sieciach budynkowych, w tym:

  • pojedyncze gniazdka sieciowe,
  • podwójne gniazdka sieciowe,
  • potrójne gniazdka sieciowe,
  • sieciowe gniazda bryzgoszczelne,
  • gniazda telewizyjne,
  • gniazda telefoniczne,
  • gniazda komputerowe.

Ponadto, jest możliwość montażu elektronicznych czujników ruchu, które idealnie komponują się wizualnie z łącznikami i gniazdami w kilkupunktowych ramkach. Warto dodać, że oferta gniazd z serii As obejmuje tzw. gniazdka specjalnego przeznaczenia, które są zgodne z wytycznymi standardu IP44.

Solidne ramki, także do łączników z IP44

Osprzęt z serii As to proste eleganckie ramki w układzie od pojedynczej do pięcioelementowej, które mogą zostać wyposażone w dodatkowy zestaw uszczelniający, dzięki któremu można podnieść stopień ochrony łączników do standardu IP44. To doskonałe rozwiązanie, szczególnie gdy zależy nam na uzyskaniu spójnej estetyki we wszystkich pomieszczeniach, w tym w garażach, piwnicach, warsztatach, halach oraz w innych częściach wspólnych budynków wielorodzinnych, biurowych, przemysłowych czy hotelowych.

Łączniki, sterowanie żaluzjami i czujniki ruchu

Osprzęt elektroinstalacyjny As marki Ospel to rozwiązanie, która daje możliwość zachowania spójnego efektownego designu we wszystkich typach pomieszczeń. Jest stosowany w budynkach wielorodzinnych, hotelach czy biurowcach. Seria As to kompletny zestaw łączników do sterowania oświetleniem i urządzeniami dodatkowymi, takimi jak żaluzje. Projektanci i użytkownicy mogą elastycznie dopasowywać starowanie adekwatnie do potrzeb. W katalogu łączników serii As znajdują się typowe pojedyncze, podwójne oraz potrójne łączniki, łączniki jedno- i dwubiegunowe oraz funkcjonalne łączniki z piktogramami. Łączniki z oznaczeniem funkcjonalnym to przede wszystkim modele dedykowane do sterowania żaluzjami okiennymi. Dostępne w dwóch wersjach – z blokadą mechaniczną i bez.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl