Niebanalny design osprzętu z serii Ospel Gazela

Proste kubiczne kształty cały czas mają wielu zwolenników, ale czasem to po prostu za mało by zadowolić wymagającego klienta, projektanta i użytkownika. W takich przypadkach potrzeba designu, który wyróżnia się na tle popularnych rozwiązań, a zastosowany w pomieszczeniach dyskretnie podkreśla ich styl i aranżację. Dokładnie taki jest osprzęt elektroinstalacyjny serii Gazela. Kształt ramek, mechanizmów i łączników jest nieco zaokrąglony, co powoduje, że zarówno pojedyncze, jak i kilkuelementowe punkty dostępu gładko komponują się z otaczającym je wystrojem i stają się jego ważnym elementem ozdobnym.

Nawet potrójne łączniki w standardzie IP44

Funkcjonalność to cecha wspólna wszystkich produktów marki Ospel. Dobrze widać to na przykładzie elementów tak prostych, a jednocześnie niezastąpionych jak zwykłe łączniki. W serii Gazela dostępne są modele pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne, co pozwala jeszcze lepiej zorganizować sterowanie oświetleniem i optymalnie wykorzystać przestrzeń, jaką zajmuje jeden mechanizm. Ponadto, Ospel Gazela to także kompletny wybór wszystkich często stosowanych łączników z piktogramami. Dzięki temu ten elegancki i funkcjonalny osprzęt może z powodzeniem zdobić części wspólne apartamentowców, hoteli i biurowców. Ważne, że w prosty sposób można też podnieść szczelność łączników do standardu IP 44. Wystarczy zakupić dodatkowe uszczelnienia ramki. Dzięki temu eleganckie łączniki serii Gazela mogą też trafić do garaży, kuchni, pomieszczeń gospodarczych i innych, w których nie zawsze możliwe jest utrzymanie idealnej czystości.

Gniazdka sieciowe, telewizyjne i komputerowe

Oferta serii Gazela to praktycznie kompletny zestaw współczesnych gniazdek, które mogą być wyposażone we wszystkie rodzaje zabezpieczeń, jakie stosuje się w mechanizmach gniazdek sieciowych. Co ważne, dostępne są też gniazdka w standardzie szczelności IP44. To istotne dla wszystkich, którzy chcą utrzymać spójny design także w pomieszczeniach, w których czasem trudno utrzymać czystość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl