Ospel Impresja – dla tych, którzy lubią robić wrażenie

W przypadku niektórych aranżacji zwyczajnie nie da się zastosować standardowego osprzętu elektroinstalacyjnego, ponieważ ogólny styl projektu wymaga czegoś więcej. Dobrym sposobem na urozmaicenie designu gniazdek i łączników jest stosowanie zróżnicowanej kolorystyki ramek i mechanizmów.

Im więcej opcji do wyboru tym lepiej. Dlatego system Ospel Impresja został zaprojektowany tak, aby dać możliwość uzyskania gładkiego przejścia pomiędzy odcieniem ramki i łącznika czy gniazdka, jak i zwrócenia uwagi użytkowników oczywistym kontrastem. W katalogu serii dostępne są oryginalne ramki montażowe, w których można zainstalować od jednego do pięciu mechanizmów.

Paleta dostępnych opcji kolorystycznych to aż 12 wersji różniących się kolorem i sposobem wykończenia powierzchni. To całkiem sporo możliwości na uzyskanie indywidualnego zestawienia kolorystycznego w kombinacji z 5 kolorami, w jakich dostępne są systemowe łączniki i gniazda.

Funkcjonalna, niezawodna i efektowna Impresja

Swoboda aranżacji punktów elektrycznych w kolejnych pomieszczeniach oraz pełna funkcjonalność nowoczesnego i solidnego osprzętu elektroinstalacyjnego Ospel Impresja daje naprawdę wiele możliwości. Akcesoria Impresja to doskonałe rozwiązanie do tego, aby zwykłe punkty dostępu do sieci i sterowania oświetleniem stały się wyjątkowym funkcjonalnym elementem ozdobnym.

Swoboda w aranżacji estetyki każdego gniazdka i łącznika idzie tu w parze z docenianymi przez projektantów i użytkowników rozwiązaniami, z których słynie w branży marka Ospel. Warto tu wymienić rozbudowany katalog łączników z zaawansowanym mechanizmem łącznika potrójnego. Można też wspomnieć o opcji dyskretnego podświetlenia i ergonomicznych łącznikach schodowych, typu dzwonek, czy dedykowanych do sterowania żaluzjami i roletami.

Ponadto, katalog serii Impresja obejmuje praktycznie wszystkie typy gniazd komputerowych, telefonicznych, głośnikowych, telewizyjno-satelitarnych i sieciowych. Łącznie z sieciowymi gniazdami bryzgoszczelnymi IP44.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl