Wyjątkowa kolorystyka i kształt osprzętu serii Ospel Karo

Wybór osprzętu elektroinstalacyjnego może wydawać się sprawą prostą. I rzeczywiście tak jest pod warunkiem, że wybiera się akcesoria wysokiej jakości, takie jak produkty marki Ospel. Dobre gniazda i łączniki po prostu muszą być niezawodne i bezpieczne.

Jednak coraz częściej ten funkcjonalny element wyposażenia, jest też postrzegany jako użytkowy gadżet ozdobny. To oczywiste, że w takim przypadku oprócz jakości liczy się też design i swoboda w indywidualnym kreowaniu kompozycji. Osprzęt Ospel to wybór projektantów i inwestorów, dla których nawet gniazdo sieciowe i łącznik to elementy, które powinny podkreślać ogólnych charakter aranżacji i styl pomieszczenia.

Seria Karo łączy wyjątkowy design ramek i mechanizmów z urozmaiconą kolorystyką, która daje sporo przestrzeni do tworzenia indywidualnych kompozycji. Ramki w serii Karo dostępne są w kolorach: białym, czekoladowy metalik, perłowe ecru, perłowy srebrny, linonka, wenge, strukturalny tytan, satynowy turkus, burgund, perłowa czerwień i lawenda. To ciekawy zestaw modnych barw, które często znajdują zastosowanie w aranżacjach współczesnych pomieszczeń.

Łączniki i gniazdka w serii Karo

Dzięki zastosowaniu akcesoriów z serii Karo, gniazda i łączniki prezentują się jeszcze lepiej. Co ważne, trwałość i funkcjonalność produktów marki Ospel pozwala cieszyć się udaną kompozycją, tak długo jak masz na to ochotę. W katalogu mechanizmów dostępne są pojedyncze podwójne i potrójne łączniki, które pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni, jaką można przeznaczyć na organizację punktu kontroli oświetlenia.

Ponadto, można wybierać pomiędzy wszystkimi dostępnymi na rynku typami gniazd, w tym gniazdami sieciowymi, multimedialnymi, LAN, telefonicznymi, głośnikowymi itp. Warto wspomnieć o ciekawym rozwiązaniu, jakim jest gniazdo sieciowe zintegrowane z ładowarką USB do urządzeń mobilnych. To doskonałe rozwiązanie, które zwiększa funkcjonalność standardowego osprzętu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl