Uniwersalny i klasyczny osprzęt Ospel Kier

Osprzęt elektroinstalacyjny serii Kier to klasyczne, uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w większości pomieszczeń. Seria oferuje cztery popularne warianty kolorystyczne, w tym biały, beżowy, elegancką satynę light i brązowy metalik. W katalogu osprzętu dostępne są pojedyncze i podwójne łączniki zarówno w wersji jedno, jak i dwubiegunowej. Nie brakuje też najczęściej stosowanych łączników z piktogramami, takich jak „światło” czy „dzwonek”. Co ważne łączniki dostępne są też z podświetleniem w dwóch wariantach kolorystycznych. Można wybierać pomiędzy subtelnym podświetleniem w kolorze pomarańczowym i niebieskim. Użytkownicy osprzętu z serii Kier chwalą sobie jego ergonomię, niezawodność i trwałość.

Sterowniki i gniazdka do instalacji komputerowej, telefonicznej i antenowej

Seria Kier to klasyczny design i spory wybór różnego rodzaju mechanizmów i osprzętu. Dostępne są zarówno manualne regulatory natężenia oświetlenia, jak i typowe gniazdka radiowo telewizyjne, komputerowe, LAN, telefoniczne itp. Dostęp do różnych mechanizmów i interfejsów to spora zaleta i podstawa elastyczności systemu Kier. Dzięki temu można profesjonalnie zorganizować punkty dostępu do wszystkich sieci, w jakie wyposażony jest dany lokal czy budynek.

Bezpieczne gniazda sieciowe

Projektując dostęp do sieci, można wykorzystać proste gniazdka bez zabezpieczeń, a w punktach, w których jest to konieczne zamontować gniazdka z uziemieniem i innymi zabezpieczeniami, które zabezpieczą podłączone urządzenia. Co ważne, mechanizmy gniazdek dostępne są w wersjach pojedynczych i podwójnych. Pozwala to optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i stworzyć idealne warunki dla użytkowników większej ilości gadżetów elektronicznych. W katalogu serii Ospel Kier dostępne są także w wersji bryzgoszczelnej. Osłony gniazd dostępne są w takiej samej kolorystyce jak obudowa. Gniazdka z osłonami spełniają wytyczne standardu IP44.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl