Seria Ospel Sonata, czyli naturalne materiały i elegancka estetyka

Osprzęt eletroinstalacyjny marki Ospel jest doceniany za trwałość, funkcjonalność, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa. To niezwykle istotne cechy dla wszystkich użytkowników, właścicieli nieruchomości i inwestorów. W przypadku projektowania nowych budynków oraz modernizacji pomieszczeń w tych, które już jakiś czas służą użytkownikom, coraz częściej zwraca się też uwagę na design. W dzisiejszych aranżacjach coraz częściej stosuje się efektowne materiały naturalne. Seria osprzętu Sonata marki Ospel to odpowiedź na potrzeby architektów i inwestorów, którzy chcą podkreślić styl swoich projektów stosując elementy nawiązujące do ogólnej koncepcji projektu aranżacji.

Ramki ze szkła, aluminium lub drewna w serii Sonata marki Ospel

Osprzęt serii Sonata oferuje kompletną funkcjonalność i wszystkie możliwości techniczne, jakie są dostępne we współczesnej technice elektroinstalacyjnej. Całość jest opakowana w wyjątkowo atrakcyjny pakiet stylistyczny, który wyróżnia się ciekawą kolorystyką i estetyką komponentów. Sonata to wyjątkowe ramki wykonane z jakościowego tworzywa, kilku wariantów kolorystycznych barwionego szkła, aluminium oraz kamienia. Paleta dostępnych opcji obejmuje 15 wersji kolorystycznych i kilka wariantów materiałowych. Wszystko po to, by swobodnie nawiązać do stylu i materiałów zastosowanych w poszczególnych pomieszczeniach, a jednocześnie zachować spójną stylistykę osprzętu elektroinstalacyjnego w całym mieszkaniu, biurze czy budynku.

Efektowne łączniki i gniazdka także w wersji IP44

Seria Sonata oferuje wszystkie dostępne rozwiązania techniczne w zakresie doboru łączników do oświetlenia, sterowania akcesoriami, takimi jak żaluzje i rolety, włączników schodowych i typu „dzwonek”. Warto wiedzieć, że stopień szczelności łączników można łatwo podnieść do standardu IP44. Wystarczy zastosować dodatkowe oświetlenie. Pozwala to na stosowanie osprzętu Sonata także garażach, pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach, warsztatach itp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl