Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Blog wpisy
Blog chmura tagów
Seria MINI
Seria MINI

MINI

ISTOTNY DETAL

Seria MINI powstała z miłości do minimalizmu. Ramki serii MINI to najmniejsze (zaledwie 80,0mm x 80,0mm x 6,3mm), dostępne na polskim rynku produkty tego typu. Gniazda i łączniki MINI to drobne elementy funkcjonalne, niewielkie akcenty na ścianie, które odgrywają ważną rolę w kreowaniu minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza.

> Wiele kombinacji kolorystycznych

>> 7 kolorów mechanizmów;
>> 7 kolorów ramek uniwersalnych z tworzywa;
>> 19 kolorów ramek pośrednich (w tym 12 kolorów pastelowych).

Kolorystyka serii MINI daje możliwość tworzenia wielu kombinacji kolorystycznych w zakresie mechanizmów i ramek uniwersalnych. Dodatkowym elementem, który można zmieniać są ramki pośrednie - delikatne akcenty kolorystyczne nadające osprzętowi oryginalności.

> Różne funkcje

Seria MINI składa się z różnych kategorii produktów od podstawowych łączników do skomplikowanej elektroniki. Mechanizmy spełniają ponad 90 różnych funkcji w zależności od potrzeb.

Nowoczesne produkty w postaci łączników, gniazd pojedynczych, gniazd podwójnych, gniazd bryzgoszczelnych, gniazd abonenckich RTV i RTV-SAT, gniazd antenowych TV i SAT, gniazd telefoniczno-komputerowych, gniazd multimedialnych, regulatorów, sterowników, czujników i wielu innych podnoszą jakość Twojego życia.

> Łączniki w stylu amerykańskim

W ramach serii MINI dostępne są wyjątkowe, nietypowe łączniki z mechanizmem dźwigniowym. Mechanizmy łączników w stylu amerykańskim są dostępne we wszystkich kolorach serii MINI i można je komponować w układy pojedyncze lub wielokrotne.

> Puszki montażowe natynkowe

Wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości prowadzić instalacji elektrycznej podtynkowej można zastosować puszki natynkowe serii DECO i MINI.

W ofercie dostępne są:
>> puszki natynkowe pojedyncze, składane;
>> moduły rozszerzające puszkę natynkową pojedynczą, składaną do ramek wielokrotnych.

Poszczególne elementy puszki natynkowej pojedynczej i modułu rozszerzającego łączy się ze sobą bez użycia narzędzi tworząc puszki o dowolnej wielokrotności.

Głębokość puszki wynosi 40 mm co umożliwia wygodne prowadzenie przewodów.

Dostępna kolorystyka: biały, beżowy, srebrny metalik, złoty metalik, brązowy metalik, grafitowy, czarny mat, biały mat, ecru mat, szary mat, grafitowy mat i złoty.

> Gniazdo bryzgoszczelne IP44 (z klapką)

Gniazdo bryzgoszczelne stosuje się w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci tj. łazienki, garaże, piwnice, tarasy, pomieszczenia gospodarcze z dostępem do wody. Gniazda bryzgoszczelne serii MINI posiadają stopień ochrony IP44 co daje ochronę przed obcymi ciałami stałymi o średnicy 1 mm i większej oraz ochronę przed bryzgami wody z dowolnego kierunku.

Ogromną zaletą gniazd bryzgoszczelnych serii MINI jest możliwość podniesienia klapki pod kątem 180 stopni co daje swobodę podczas czynności podłączenia wtyczki do gniazda.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier ) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl